SPA & Convention Center

Élite Hotel

Darıca

Darıca Sahil’de denize sıfır Marmara Denizi manzarasına hakim bir konumda bulunmaktadır. Modern mimari ve son teknoloji ile donatılmış odaları business misafirlerinin ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiştir. Doğa ve deniz ile iç içe şehir stresinden uzak dinlendirici bir konaklama sunmaktadır.

Elite Hotel Darıca’da 194 oda, 15 adet farklı kapasitedeki toplantı salonu ,1 adet 700m2 balo salonu, Marmara Denizi manzaralı A La Carte restoran, bar,açık ve kapalı yüzme havuzu ile 1500 m2 SPA merkezi mevcuttur.Elite Hotel Darıca ; güler yüzlü ve eğitimli personeli,memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile kongre, seminer, bayi toplantısı, lansman, gala yemekleri, yılbaşı partileri, mezuniyet,kına ,nişan ve düğün organizasyonlarında misafirlerini ağırlamaktadır. Yaz aylarında havuzbaşı ve kır alanındaki 750 kişilik kapasaitesi ile açık hava organizasyonlarının değişmez adresidir.

Darıca Eskihisar Feribot İskelesi’ne 5 km, Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi’ne 4 km, Gebze Center AVM’ye 8 km, Gebze, Tuzla, Deri OSB lere 15 km, İstanbul Park’a 30 km, Viaport Alışveriş Merkezi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 25 km mesafededir.


GaleriUlaşım